Imam 21 godinu. Oko godinu dana nisam imala menstruaciju. Dosta sam smršala ali nemam apetita. Pravila sam snimanje sa ehom i sve je u redu. Krvna slika mi je isto dobra, jedino malo povečan holesterol. Ponekad imam vrtoglavice, mučninu a i brzo se umaram, možda ovo nema veze sa ovim ali ipak da spomenem. Ako mozete nekako mi pomoči, mnogo vam hvala.

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju zatim proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin t3, t4, tsh samo 14dan ciklusa