Decko je ejakulirao u mene, posle 12 sati sam popila pilulu za dan posle. Pet dana nakon toga u toku odnosa je doslo do krvarenja koje je trajalo 3 dana. Nakon popijene pilule sam imala odnose sa deckom bez zastite, ali nije ejakulirao u mene. Posle toga jos nisam dobila, tacnije od 17. 4. Od odnosa je proslo 2 meseca. Uradila sam kucni test koji je bio negativan i jos jedan desetak dana posle prvog koji je takodje bio negativan. Zasto mi kasni, da li sam trudna ili je doslo do hormonskog poremecaja?

    Odgovoreno: 15. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnoccu negativan onda niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.