Postovani, potrudicu se da budem vrlo kratka. Suprug i ja 2 meseca pokusavamo da dobijemo dete. Ovog meseca ciklus mi kasni- sto je zaista retkost. Juce (prvi dan kasnjenja) test je bio negativan. Jos uvek nisam dobila. Jedini simptom koji imam su blago natekle grudi. Nisam bila kid ginekologa jer nemam mogucnost da odem dok ne zatrudnim tako ovde funkcionusu stvari. Pitanje je da li test moze biti negativan a da zapravo trudnoca postoji? Puno hvala aleksandra

    Odgovoreno: 11. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.