Imam 34 god dva priroda poroda 2002 i 2007. Prije 10 dana jako me zabolio desni jajnik da bi doktor utvrdio da imam cystis corpor lutei u desnom jajniku 24x27 ispunjna tekucim hipeohomogenim sadrzajem i ehogenijim sedimentima i paucastim sjenama. Nista nisam dobila od terapije molim savjet da li to mozda operirati rekao samo mirovanje jako me boli i u panici sam sto da radim molim vas vas savjet sto da radim. Veliki poz

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .