Postovani, u novembru prosle godine imala sam spontani u 6. Nedelji trudnoce, razlog mi nije poznat posto je sve u redu. Od tada imam redovne ali cudne menstruacije, vecina su slabo obimne i pocinju sa nekim braonkastim sekretom i prelaze posle par dana u tamnu krv, gotovo crnu. Vec par meseci pousavamo da ostanem ponovo trudna ali to izgleda teze ide pa se bojim da cudna menstruacija ima uticaja. Hvala unapred na savetu

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.

Komentari na pitanje: #137844

    • Da li je moguce ostati trudan sa tabletama Dabroston. Hvala vam