Postovani, imam problem koji traje vec duze vreme, naime pre i posle menstruacije sekret se toliko pojaca, bude gust, bele boje. Prilikom zadnje menstruacije tacnije zadnjeg dana dole mi je bilo sve oteklo, resica, usmine, crveno praceno peckanjem pa i blazim bolom na dodir. Takodje mi se tokom odnosa desava da kozica ka anusu pukne, pecka i boli. Radila sam vaginalni i cervikalni i nalaz je uredan. Sta da radim?

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.