Poštovani, imam problem koji me jako brine i zamolila bih vas ako ste u mogućnosti da mi što pre odgovorite. Naime, moja menstruacija je trajala po 3 dana, i bila je redovna uvek. Imam dva porođaja iza sebe, ali i posle njih mi je ciklus bio kao i do tada. 27. 03. 2015. Sam imala abortus (pod lokalnom anestezijom) . Nakon nedelju dana sam otišla na kontrolu kod svog ginekologa i bilo je sve u redu. Prvu menstruaciju nakon toga dobila sam 28. 04. I trajala je celih 8 dana (što je za moj dotadašnji ciklus mnogo) !!! Evo, danas je 05. 06. , a ja još uvek nisam dobila! Trudna nisam, sigurna sam, neznam šta je u pitanju, veoma sam zabrinuta! Recite mi da li je normalno da se nakon kiretaže ciklus izmeni i da li imam razloga za brigu? Unapred vam hvala.

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.