Postovani, vec 6 meseci non stop imam sekret kao za vreme ovulacije (kao belance, mnooogo rastegljiv, providan, bez mirisa) . Nekad nestane dan dva pred menstruaciju. Do sada sam dva puta bila kod ginekologa, u sklopu redovnih kontrola zbog biopsije grlica materica, i svi nalazi su u redu (papa 2, vs iiic, cv lactobacillus spp) . Probala sam na svoju ruku orvagile i canesten, ali nista bukvalno vaginalete prolaze pored tog sekteta on ostaje providan i kao slina. Oba ginekologa su mi rekla da je sve u redu. Ja znam da svako ima neki sekret, ali ja prvi put u zivotu imam ovakav. Da li imate neki savet? Za neke dodatne analize ili vaginalete? Da li postoji mogucnost da mi sa hormonima nesto nije u redu? Unapred hvala

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Sekret koji je providan bez mirisa i bez peckanje i svraba je uredan nalaz, u protivnom ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .