Postovani/a: doktorka mi je rekla da imam sitne kondilomcice u gornjoj trecini vagine i malu ranicu na grlicu materice. Zanima me postoji li neki drugi nacin otklanjanja kondilomcica i ranice osim laserom. I koji su sve nacini. Postoje li neke tablete? Pozdrav!

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovani,
      Kondilomi i ranica na grlicu materice je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.