Postovani, vec duze vreme pijem kontraceptivne pilule lindynette 20, ali sam trenutno u inostranstvu i ovde ne mogu da ih kupim. Moje pitanje je koje zamenske pilule mogu da koristim? Proverila sam da se u ovoj zemlji (svedska) ne proizvode pilule sa gestodenom, tako da bih morala da uzmem neke druge, sa drugom supstancom koja bi bila zamena za gestoden. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 09. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Zaista neznam koja vrste kontraceptivnih preparata inaju u svedskoj, javite se lekaru ili farmaceuta u svedskoj da vam prepise adekvatnu zamenu.