Postovani, zadnja menstruacija je bila 24. 04. 2015. Ciklusi su mi na 25 dana. 19. Maja je trebala da nastupi menstruacija koja kasni do danas. 20. Maja sam vadila beta hcg i rezultat je bio 39. 45. Danas sam ponovo vadila i sada je 502. Zanima me da li je to normalno dupliranje? Postovani, zadnja menstruacija je bila 24. 04. 2015. Ciklusi su mi na 25 dana. 19. Maja je trebala da nastupi menstruacija koja kasni do danas. 20. Maja sam vadila beta hcg i rezultat je bio 39. 45. Danas sam ponovo vadila i sada je 502. Zanima me da li je to normalno dupliranje? Takodje me zanima da li je moguce da mi je ovulacija bila kasnije jer sam u aprilu imala ciklus dva puta, 05. Aprila kao i 24. Aprila sto znaci da mi je ciklus poranio 5 dana? Jer po datumu zadnje menstruacije bih trebala biti sesta nedelja a prema beta hcg vrednostima, peta nedelja.

    Odgovoreno: 09. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Treba napomenuti da su vrednosti samo okvirni pokazatelj, te da odstupanja ne znače automatski da postoji nekakav problem sa trudnoćom.