Dobar dan, izvinjavam se na smetnji. Bila sam prehladjena i primala sam inekcije, pri cemu sam osetila peckanje i svrab u vagini. Uradila sam briseve i ispostavilo se da imam stafilokoke. Dobila sam vaginalete na bazi eritromicina i nistatina. Cim sam pocela da ih koristim pojavio mi se rozi sekret, danas sam prestala sa koriscenjem vaginaleta a i dalje imam rozi sekret cak pomalo i krvatim. Ciklus treba da bude oko 25-og. Zelela bih da naglasim da imam spiralu. Interesuje me da li je to normalna neka reakcija zbog bakterije i vaginaleta ili je neki problem

    Odgovoreno: 09. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate promenu na grlicu materice.