Pozdrav, poslednji put sam dobila 24. 5. 2015 i trajalo je do 28. 5. 2015. I bilo je prilicno oskudno krvarenje. 31. 6. 2015 sam imala odnos i decko je svrsio meni, da bi 2. 6. 2015 prokvarila tokom odnosa. Krvarenje tokom odnosa mi se desilo i 30. 4. 2015. , to je bilo dva dana pre pretposlednje menstruacije. Da li to treba da me brine i postostoji li neka mogucnost da sam trudna?

    Odgovoreno: 09. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu ili promenu na grlicu materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.