Postovani, do marta meseca sam imala redovnu menstruaciju na 30, 31 dan. . . Aprila je kasnila 6 dana, to je ujedno bila i poslednja, jer jos uvek nisam dobila. . . Testovi na trudnocu su negativni. . . U donjem delu stomaka imam povremeno tupe bolove kao pred menstruaciju, ali je nema. . . Uz jajnika sam radila pre 2 meseca i ginekolog mi je rekao da je sve u redu. . . Molila bih vas za savet i misljenje? Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.