Postovani, vec dugo imam problem sa kandidom, i koristila sam i vaginalete i kreme, ali ona se uporno vraca. Pre oko meseca dana sam zavrsila sa terapijom, medjutim ona se ponovo pojavila. Takodje, i moj parter ima problema sa tim. Oboje smo se lecili, ali izgleda bezuspesno. Molim vas za savet, kako bi bar na duzi vremenski period bili mirni. Pozdrav.

    Odgovoreno: 03. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Kandida zahteva uporno lecenje, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) kao primarno zariste i koje treba adekvatno leciti.