Postovani imam veliki problem, cesto imam pojacan sekret neprijatnog mirisa, imala sam dve hronicne upale jlevog jajnika. Cesto posecujem ginekologe, oni mi samo daju nistatin, orvazil, neopenotran, bude mi bolje, i posle manje od mesec dana, opet isto. Nisam menjala partnera 3 god, i on je bio kod urologa, rezultati su mu bili odlicni. I sada, cim sam promenila partnera, opet mi se isto desava, sekret, peckanje, svrab, opet me boli jajnik. Ne znam vise sta da radim. Drugo, preterano vlazim u toku odnosa, tako da brzo izgubim osecaj. . . Pomozhte mi, kazite sta moze da bude problem. Inace, krvna slika mi je odlicna, sedimentacija 4, zdrava sam, sportski tip, jak imunitet, ne znam kad sam popila neki lek sem za jajnik. Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com