Postovani, ja i moja djevojka smo imali dva odnosa poslije njene menstruacije (25 april) jedan je bio 06 maja sto bi trebalo biti negdje pocetak plodnih dana a drugi 24 stobi trebali biti neplodni dani, oba odnosa su bila sa prezervativom i ejakulacijom unutra ali sve je bilo ok, jer smo provjerili poslije, prezervativi su bili ok nisu pukli niti nesto slicno, njoj sad kasn neki 5. 6 dana pa se malo brinemo da nije slucajno nesto iscurila dole na samom otvoru prezervativa mada se i prije desavalo da joj tako kasni cak i do 10 dana nije nista neobicno ali eto opet me zanima vase misljenje

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovani,
      Savetujem vasoj devojci da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su joj cisticni/policisticni jajnici, neka proveri hormonski status.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #137651

    • Hvala vam na strucnom misljenju, znaci vrlo je mala vjerovatnoca za trudnocu?