Postovani, imam sina 4. Godine, posle porodjaja ciklusi su mi bili na 30-31 dan, redovni ali uvek bolni, obimni i trajali isto 7dana. Poslednja dva meseca dobijam na 25dana i sve isto, bolno, obimno i 7dana. Da li se trebam javiti ginekologu ili su mozda godine, stres. . . U pitanju? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.