Postovani ako su cikusi godinama redovni 25, 26 dana kolike su sanse da mi je ovulacija bili na pocetku ciklusa? Imala sam odnos tada pa me strah da sam ostala trudna, mada sam sutradan odmah prokrvarila kada se i ocekivala menstruacija. Hvala. .

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ciklusi na 25-26 dana upucuje da imate hormonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa)