Postovanje, pijem diane 35 prvi dan menstruacije zbog lica i policisticnog jajnika, imala sam jos 4 tablete iz pete table, udala sam se, zavrsila tablu, dobila menstruaciju drugi dan pauze, uzela sam sestu tablu prvi dan menst, popila tablu, evo danas treci dan pauze nisam jos dobila, a nije u mene svrseno, sta li moze biti, jesam li morala dobiti drugi dan pauze kao i prethodni puta ili cu u toku sedam dana pauze dobiti, hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Oralne kontracepcije naj bolje da se piju od prvog dana ciklusa i ne pocinjete novu kutiju dok ne dobijate menstruacija. Javite se vasem ginekologu da vas pregleda.