Poštovani, prošli mens period mi je kasnio 10 dana. Trebao je da bude 26. Aprila a bio je 8. Maja. Inače mi period traje dugo, oko 9-10 dana. I juče je opet krenuo, ali sa baš malo krvarenja. Pre nego što se uputim ginekologu, da li imam razloga za strah. Hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.