Postovani, pre tri dana mise pojavila manja kuglica na levoj usmini, nakon toga ne prevorila kao u neki kanalic nateceni, bolno na dodir boli kad hodam, sedim i pece s vremena na vreme i deo oko toga do prepona mi je malo natekao. Da li mozete da mi kazete sta mislite da je u pitanju posto je moj ginekolog na odmoru. Da li je nesto opasno i da li bih mogla to da saniram sama kod kuce?

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da proverili da li je u pitanju upaljena bartolinova zljezda, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .