Postovani, kako se leci upala grlica materice? Imam mozaik i ranicu na grlicu, da li je to prouzrokovala upala? Da li se leci antibioticima ili je potrebno uklanjati ranicu? Hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Mozaik i ranica na grlicu materice su posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com