Postovani, menstruacija mi kasni 3 ipo nedelje. Odnos sa deckom sam imala pre nedelju ipo (prvi put, bez zastite) , dakle kasnilo mi je pre toga 2 nedelje. Pre dva dana mi se pojavio braon sekret. Koliko treba da budem zabrinuta i kolike su sanse da sam trudna ili to moze da se desava zbog stresa i poremecaja ishrane i spavanja? Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.