Poslednja dva puta kada sam imala odnos sa deckom posle 2 dana javi se trag smedje krvi na vesu. Nemam bol prilikom odnosa niti krv odmah posle. Tek posle dva dana. Bila sam kod lekata i nisu nasli nista cudno. Kolposkopski je gledano i kazu "cini se ok", osim stonje grlic pri dodiru uzimanja brisa malo krvi ocrtao. Doktorka me ubedjuje da je sve ok, ali ja se ne osecam tako. Da li postoji neko objasnjenje?. . .

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate promenu i upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com