Postovani, molila bih vas odgovor jer sam vrlo zbunjena. Imam 22 godine i stalnog partnera vec 6 godina. Oboje smo si prvi i jedini spolni partneri. No meni je zadnji papa test pokazao cin 1 dok cekam termin za briseve malo sam istrazivala, svagdje se cin1 povezuje sa spolno prenosivim bolestima sto me je iznenadilo i uplasilo. Moze li cin1 nastati iz nekog drugog razloga ili sumnja pada na vjernost partnera?

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, cin 1 nije povezan sa polno prenosivom bolescu, cin 1 je blaga displazija koja nastanje usled dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com