Postovani, poslednju redovnu menstruaciju sam dobila 1. 4, inace dobijam redovno u proseku na 28, 29 dana. 11. 4 sam imala odnos i doslo je do nezgode sa kondomom i decko je ejakulirao u mene. Posle 12 h sam popila pilulu. Posle par dana, otprilike 17. 4 sam prilikom odnosa pocela da krvarim prvo obilno, a tri dana nakon toga umereno. To krvarenje sam shvatila kao menstruaciju koja je poranila od pilule. Medjutim, jos uvek nisam dobila. Uradila sam kucni test za trudnocu ali ne sa jutarnjom mokracom vec u toku dana i negativan je. Jako sam uplasena. Od rizicnog odnosa je proslo vise od mesec dana, a ne primecujem nijedan simptom trudnoce za sad. Sta da radim? Hvala.

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan onda niste trudni, to krvarenje ssmatrajte menstruacijom, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici.