Poštovani. Poslednjih godinu dana imam uredan ciklus. Tačno na 30 dana mi počinje nova menstruacija. Ovaj mesec mi kasni šest dana. I nemam čak ni uobičajene simptome pred menstruaciju. Uglavnom me boli stomak, grudi, raslolożenje se menja, sada još ništa. Pre četiri nedelje sam imala odnos sa dečkom, bez zaštite. Tada su mi bili i plodni dani. Da li postoji mogucnost da sam trudna? Moram napomenuti da sam bila napeta ovaj mesec znog ispita, ali kao i uvek. Smrsala sam, jer nemam apetit. Ali to mi se sve i ranije dešavalo, pa mi nije kasnio ciklus. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.