Ovako poslednju menstruaciju sam dobila 10. Aprila…inace vec duze pokusavamo da dobijemo bebu. . Imam neredovan ciklus dobijam na 32-35dana. Pre nedelju dana sam radila baby rapid test i bila je druga jedva vidljiva crta, posle tri dana opet isto. . Danas sam sa popodnevnim urinom uradila ponovo, opet bleda jedva vidljiva. U toku dana mi se desilo da mi se pojavio neki smedji iscedak i par kapi krvi i imam osecaj kao da mi je stomak naduven. . Od pre 7 dana idem svaki cas u vc, grudi su mi otecene i jako sam umorna. Da li je u pitanju trudnoca ili neki poremecaj i sta znaci krv koja je danas bila. Hvala

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.