Moze pomoc?. . Postovani. . Dobila sam 20. 03 ciklus mi je trajao do 26. 03. . Odnos sa deckom sam imala 30. 03, nismo koristili zastitu, i trajalo je oko pola sata. Nisam probijena bar mislim (to je drugi put kako sam imala odnose i oba puta mi nije isla krv) momak tvrdi da nije svrsio u mene on bar tako misli, jer kaze da su male sanse jer je poslije mogao svrsiti i jer kad je izvadio bio mu je di…. Ali ja mu ne vjerujem. Zadnji put sam dobila 22. 04, trajala je normalno 6 dana i bilo je normalno krvarenje, ne previse obilno nego sasvim normalno. Menstruacija mi je bila redovita stalno, uvijek sam dobijala 22 ili nekad porani 21 ili 20. Radila sam test i bio je negativan. Odnose poslije imali nismo uopste. Trebala sam juce dobiti 22. 05 ali nisam. Pojavi se nekad samo bijeli iscjedak, nemam nikakve simptome, trudnoce, samo je koza promijenila pigment malo ili mi se cini. . Pece me kada idem u toalet rijetko. . Mozete mi reci da li je moguca trudnoca i zbog cega mi je slab iscjedak i zasto mi kasni menstruacija? Jako me je strah trudnoce, ne zelim je uopste sad. . Hvala puno unaprijed…

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.