Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 12. 2. 2015. I bila je izazvana tabletama. Opet nakon toga je kasnila i dr. Mi je opet propisao tablete za izazivanje menstruacije koje sam popila ali menstruaciju nisam dobila. Trudnoca je sto posto iskljucena. Tri ginekologa su me pregledala i nemam niti ciste niti bilo sto na jajnicima. Znojim se pretjerano. Udebljala sam se deset kilograma za godinu dana. Molim za odgovor, sto bi razlog kasnjenjj menstruacije mogao biti. Doktor mi nista konretno ne govori. Moze li biti rani klimaks, rak? S postovanjem, ljiljana

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju zatim proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa.