Postovani, imam 17 godina i zadnju menstruaciju sam imala u oktobru. Zadnji polni odnos sam takodje imala u oktobru ali smo koristili kondom kao zastitu. Uradila sam 3 testa i svi su bili negativni. Dva puta nam je pukao kondom i popila sam pilulu za dan poslije, oba puta ali to je bilo jos u avgustu ili septembru. Prije druge pilule sam imala operaciju slijepog crijeva i omrsavila sam 5-6 kilograma te mi se ciklus poremetio ioako nikada nisam imala redovne. Bila sam pod stresom poslednjih par mjeseci i u razlicitim klimatskim podrucjima. Ponekad mi je pojacan iscjedak i ako napnem trbusne misice kao da iscjedak ide sam od sebe pa me i to malo zbunjuje. Stomak me rijetko kad zaboli, osjetila sam 2-3 puta u zadnjih par dana da me malo jace zigne ali me uopste ne boli. Mozete li mi reci o cemu se radi? Hvala unaprijed, sara

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu d vas pregleda i izazove mensstruacija zatim proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa