Postovani, suprug i ja radimo na bebi, trebala sam dobiti menstruaciju 20. 5. Ali nisam dobila. 16. 5. Mi se pojavio smedjkasi iscedak i trajao je jedan dan, potom mi je povremeno kada se brisem na wc papiru ostajao neki bledo crvenkasti iscedak, test sam radila juce 22. 5. I bio je negativan. Inace vec 5 dana me jako boli glava a inace nikada nemam glavobolje. Rodila sam dvoje dece i obe trudnoce su prosle bez ikakvih simptoma. Da li postoji mogucnost da sam trudna ili je ipak nesto drugo. Hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.