Zdravo imam jedno pitanje. Uglavnom imala sam spolni odnos sa momkom dan prije očekivane menstruacije. To je bio 10. 5, a očekivala sam da ću dobit 11. 5. Nakon izostanka 4 dana m. Sam uradila test koji je bio negativan. A nakokn 10 dana izostanka sam uradila i betu koja je iznosila 1, 20. Evo već 12 dana kasni, od simptoma imam jake bolove u donjem dijelu stomaka, promjena raspoloženja, glavobolja i ponekad bol u grudima. Pa me zanima dal ipak postoji mogućnost trudnoće?

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.