Postovani, pre dva meseca sam umesto menstrualnog krvarenja imala braon sekret koji se javljao tri nedelje svakog dana po malo. Proslog meseca sam dobila 10. 04. I imala sam normalno krvarenje koje je trejalao 5 dana. Juce, 22. 05, mi se opet javilo nesto poput malo braon sekreta imam menstrualne bolove ali jos nema konkretnog krvarenja. O cemu se radi?

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.