Postovanje, pila sam yaz 3 godine. Po preporuci ginekologa sam napravila pauzu par mjeseci jer mi je poslednja menstruacija bila oskudna. Prije par nedelja sam imala analni seks sa partnerom i ne znam da li je moguce da se ista slije u matericu. Uglavnom, poslednju menstruaciju sam imala 14. Aprila. Sa pilulama mi je bila uredna menstruacija i svaki 28. Dan, medjutim kako sam prestala nisam obracala paznju da li je redovno, a ovaj mjesec sam je iscekivala zbog situacije koju sam navela. Danas je 38. Dan, uradila sam test na trudnocu, doduse u 10 uvece, ali je negativan. Imam braon iscjedak evo par dana, ali samo po kap dnevno. Ima li razloga za brigu? Hvala

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.