Ovako. . Imala sam mjesecnicu ali su me i nakon nje grudi boljele. . . Mislila sam da sam trudna, uradila sam test koji je bio negativan, grudi me i dalje bole a danas sam imala i sukrvicu i smedi iscjedak. . Citam po nettu vrlo moguce je da sam trudna. . Moje pitanje je: da li je moguce da sam trudna iako sam imala mjesecnicu i kzcni test mi bio negativan, il ak ne sta bi moglo bit? Hvala puno

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan onda niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.