Postovani, donedavno sam imala redovne cikluse koji su trajali 28-30 dana. Posljednju uobicajenu menstruaciju sam imala 13. 04. I onda iznenada opet 01. 05. Trajala je 7 dana. Od tad vise nista. . U medjuvremenu sam imala redovne spolne odnose bez zastite pa sam u panici. Molim vas da mi kazete u cemu je problem, da li je moguca trudnoca? S vremena na vrijeme imam bolove u donjem dijelu stomaka, kao pred menstruaciju. Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 25. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.