Zadnju menstruaciju sam imala 3. 5. I nedelju danna posle toga dečko mi je gurao suve prste u vaginu. Pre 4 dana isla mi je gusta, lepljiva sluz i od tada me bolu grudi. Uveče malo bol osetim i ispod jednog pazuha i kada skinem grunjak bol je isti kao kada treba da dobijem. . Mnogo se plasim trudnoce. . . Zašto me bolu grudi ako jos ne treba da dobijem i da li je moguce da se zatrudni na nacin kao sto sam napisala?

    Odgovoreno: 25. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.