Poštovani, htjela bih da počnem koristiti kontracepcijske pilule. Imam 22 godine, visoka sam 178cm, teska 70 kg, krvna grupa o+. Do sada nisam imala alegrgije na bilo kakve lijekove. Konzumiram cigarete (15-ak komada dnevno) . Sexualno aktivna već 6 mjeseci, bez ikakve kontracepcije, izuzev metode prekinutog snosaja svaki put, a kondoma u toku plodnih dana. Prosjecan ciklus (zadnjih 6 mjeseci) 30 dana, a mjesecnica 6 dana. Pa bih vas zamolila da mi preoručite koje da počnem koristiti (a da imaju da se kupe u bosni, bez recepta) ??? Unaprijed veliko hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 21. 05. 2015.

Komentari na pitanje: #137396

    • A mozete li mi ukratko objasniti kako bi izgledao taj pregled? Izvinjavam se na "zapitkivanju", ali malo mi je neprijatno.: /