Uradjena mi je hiruska intervencija na grlicu materice cin 1, kasnije sam isla na van telesnu oplodnju koja nije uspela. Pri transveru lekar nije mogao da udje u grlic materice. Kad god sam otisla kod ginekologa bio je problem za uzimanje brisa. Konacno su me uspavali da bi mi otvorili taj kanal grlica, ali nisu uspeli. Sta dalje da radim? Da li taj slepljen kanal moze da mi izazove problem, i da li uopste vredi pokusati opet da ga otvaraju lekari

    Odgovoreno: 21. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Spazam odnosno zatvoren ili slepljen grlic je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.