Vec neko vreme se mucim sa candidom i koristila sam canesten 3 vaginalne tablete i kreme. Medjutim, uporno se vraca. . Interesuje me u cemu je razlika izmedju canesten 1 i 3 tableta i postoji li neki efikasniji lek kojim bih mogla da resim problem? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 21. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .