Poštovani, do sad sam imala relativno redovne menstruacije, ali ovog meseca mi se javila 21 dana i jako je oskudna a pritom je i braon boje, nikad mi se to nije desilo, šta je uzrok tome i da li trebam da se zabrinem.

    Odgovoreno: 19. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni est za trudnocu, ako je test negtivan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.