Postovani, imam 30 godina i oduvek sam imala redovne menstruacije na 28-35 dana. Nikada mi ciklus nije izostao. Sada mi menstruacija kasni 8 dana, decka nemam tako da je trudnoca iskljucena, nisam bila ni pod kakvim stresom a pre godinu dana sam preventivno radila ultrazvuk jajnika i nalazi su bili normalni. Htela sam da vas pitam sta bi moglo biti uzrok toga i koje je sve analize potrebno da uradim da bi se utvrdio uzrok ove pojave? Jer zelim da ispitam sve moguce opcije obzirom da mi se ovo nikada ranije nije desilo. S postovanjem nevena

    Odgovoreno: 19. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com