Postovani, da li mi mozete reci kakvi su mi rezultati hormona. Prosle godine su mi hormoni bili dobri, sem progesterona koji je bio 0, 18. Nadam se brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ako ste hormonske analize radili do 7 dan ciklusa pogledajte refrentne vrednosti za folikularnu fazu, ako ste uradili 14 dan onda pogledajte referentne vrednosti za ovulatornu fazu, ako ste uradili 21 dan ciklusa onda pogledajte referentne vrednosti za lutealnu fazu.