Potreban mi je savet. Desna bradavica mi ostaje uvucena, i ja moram prstima da je izvadim. Znaci kada se stvrdne ona tako ostane unutra i vidi se rupica. Da li je to normalo ili zabrinjavajuce? Radila sam uz pre 1 godinu. Fibroglandularna i delom fibrocisticna gradja obe dojke. Solidni tu se ne vizealizuje. Nema znakova poliferacije. Da li je ovo ok nalaz. Doktor mi nista nije rekao.

    Odgovoreno: 19. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Sto se tice bradavica desava se i nije zabrinjavajuce, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.