Postovana, posle porodjaja skoro pune 3 god nisam dobila menstruaciju, uz yasmin dobijem odmah, hormoni u januaru ove god. Su ukazivali na pco, a dr kaze da sada ne bi rekao da su jajnici policisticni, danas mi je 43. Dan, yasmin ne pijem* 3 meseca ga korisitila i dobijala u dan,. . . . Na 28. Dana,. . . . . Kako sam presala ciklusa nema a opet bih htela bebu. . . . Da li je ovo razlog za brigu, sta raditi i kako ciklus normalizovati? Amh pre pet meseci bio 8. Srdacno i hvala

    Odgovoreno: 18. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .