Molim vas za misljenje. Imam 25 godina i do skoro sam imala redovnu (28-31) menstruaciju. Pre 2 meseca kasnila mi je skoro dve nedelje, od tad dobijam menstruaciju na 21-22 dana i traje duze nego uobicajno. . . Da li je to razlog za brigu, vec pocinjem da se plasim?

    Odgovoreno: 18. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 20 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.