Lijep pozdrav imam pitanje, menstruaciju sam prosli mjesec imala 14. 04. I trajala je 4 dana. Ciklus mi inace traje 29 dana. U noci 19. Na 20. 04 imala sam spolni odnos sa zastitom koji je prekinut jer sam se ja uplasila. Decko nije bio ni blizu kraja. Provjerili smo kondom i nije puknuo. Tri dana nakon plodnih dana, decko je tijekom mazenja stavio penis na 20 s. Nije ni svrsio ni bio blizu svrsavanja. Ovaj mjesec menstruaciju sam trebal dobiti 13. 05. Ali danas jos nista. Prije 8 dana bradavice su mi zarile, ne znam je li to neki znak trudnoce ili sta. Jako sam uplasena, ne bih voljela biti trudna trenutno. Je li moguce da umisljam to sve, da je to na psihi ili? Test sam radila jutros gravignost mini s prvom jutarnjom mokracom i test je negativan. Dva puna dana mi kasni i danas je treci dan. Jesam li test napravila prerano i da li je mozda rezultat netocan. Svaki dan samo na to mislim. Pa sam non stop opterecena. Mjerila sam par dana ujutro temperaturu kad sam se ustala i bila je od 36. 4 do 36. 7. Inace mi je temp 36. 5. Ali preko dana se popne i do 36. 9 da li je to zbog stresa i toga sto se bojim trudnoce ili? Molim vas pomozite mi nekim objasnjenjem. Kolike su sanse da sam trudna? Hvala vam unaprijed

    Odgovoreno: 19. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.