Poštovani, juče sam podigla nalaze krvne slike i urina. Krvna slika je uredu, međutim zabrinuo me nalaz urina. Piše da su nađene "kvaščeve gljivice". Da naglasim da nemam nikakav svrab, peckanje, crvenilo, bol pri mokrenju, niti sekret neprijatnog mirisa. Zanima me šta je u pitanju, jer kod lekara idem tek u petak, nestrpljiva sam i plašim se za bebu. U 27-oj nedelji trudnoće sam. Hvala vam unaprijed.

    Odgovoreno: 19. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .